Početna stranicaFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLogin

Share | 

Werner - bikerski crtić

Go down 
Autor/icaPoruka
Mrgud

Male Broj postova : 136
Vozim : Virago XV250S
Registration date : 17.07.2012

PostajNaslov: Werner - bikerski crtić   14.02.14 11:11

Neki dan sam se sjetil da sam ko klinac na ORF-u gledal njemački crtić o bikeru i mehaničaru Werneru i crtić mi je bil zakon. Malo sam proguglal i otkril da je Werner ubiti lik iz stripa (tipa Joe's Bar koji se objavljuje u MotoPulsu) toliko poznat da je od '90-te do danas snimljeno pet dugometražnih crtića koji su ušli u njemačku bikersku legendu i čak u njemački "slang". Nabavil sam prva dva crtića, ali je problem da su na njemačkom i nigdje nema titlova (mislim bar na engleski). Njemači znam na gastarbajterskoj razini, a stvarno bi volil pogledat crtiće i da skužim točno o čemu pričaju jer je, navodno, opaka z@j#bancija.

E sad pitanje: dal je neko upoznat s tim crtićima, dal ih ima sve i postoje li bar engleski titlovi?

Za vas koji ne znate o čemu se radi, evo malog inserta iz zadnjeg crtića:

Inače, većina likova je bazirana na stvarnim osobama i njihovim iskustvima što crtiću daje posebnu draž. Čak je i motor iz inserta, nakon pojavljivanja u sripu,  realiziran u stvarnosti.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mrgud

Male Broj postova : 136
Vozim : Virago XV250S
Registration date : 17.07.2012

PostajNaslov: Re: Werner - bikerski crtić   14.02.14 11:16

Ovo sam objavil na crochopper forumu pred nekih 10 dana misleći da se neko bude javil ko je bar čul za to (ali ništa). Do danas sam uspel iskopati sve crtiće osim trećeg i za neke imam titlove na njemačkom ili poljskom koje sam onda prevel na hrvatski koristeći programčić sličan google prevoditelju. I dalje se igram s tim kad nađem vremena pa možda iskompletiram sve.

Ako je neko zainteresiran, nek se javi!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Kamikaza
Administrator

Male Broj postova : 694
Vozim : Virago XV535
tel/mob : +38598275104
Krvna grupa : A+
Registration date : 08.07.2008

PostajNaslov: Re: Werner - bikerski crtić   14.02.14 17:05

Savršeni su...