Početna stranicaFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLogin

Share | 

Memorijalna vožnja za Pegaza

Go down 
Autor/icaPoruka
Vladek
Član VOC-a

Male Broj postova : 188
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Krvna grupa : A+
Registration date : 19.07.2008

PostajNaslov: Memorijalna vožnja za Pegaza   03.03.13 20:38

Već par dana razmišljam, a nakon današenje vožnje mi je opet palo na pamet, da se lagano krene u razradu posjeta Pegazovom grobu u sklopu neke memorijalne vožnje. Radni naslov akcije bio bi: 1st memorial run - Pegaz ili ako ćemo ići na hrvatsku verziju 1. memorijalna vožnja - Pegaz.
Pošto obljetnica smrti pada na 13.07., a njegov rođendan 10 dana kasnije, tj. 23.07. mislim da bi jedan od dva vikenda između ta dva datuma bio idealan. Pošto bi to radili 1 put ove godine datum vožnje se može i pomaknuti zbog lošeg vremena.

Dakle planirani datum vožnje bio bi vikend: 13.- 14.07. ili 20. - 21.

Nakon početnih dogovora u ovoj temi, možemo ako tko ima volje i znanja napraviti plakat koji bi objavili u javnom djelu foruma ili eventualno na ostalim internetskim glasilima.

Vjerujem da za ovu akciju ima dosta zainteresiranih ali idemo početno sa idejama - da li će to biti samo za klub ili će se zvati i motoristi van kluba, koliko bi nas išlo....

Zadnja promjena: Vladek; 04.03.13 13:05; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
deda 55
Član VOC-a

Male Broj postova : 140
Vozim : Virago XV535
tel/mob : +385917890452
Krvna grupa : 0+
Registration date : 08.08.2011

PostajNaslov: Re: Memorijalna vožnja za Pegaza   04.03.13 10:42

Jako dobra ideja,i na vrijeme, osobno bih bio sretan kad bi dogovorili onaj kasniji termin jer sam u Italiji 13.07.U svakom slučaju jako lijepa gesta.
[Vrh] Go down
Korisnički profil

Memorijalna vožnja za Pegaza
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.